1 Linka 900
2 realizace
3 projekty
Česká technologie do české kuchyně

O firmě

Jakého zaměření je naše společnost?

Jsme společnost zabývající se prodejem technologie a zařízení do provozů gastronomie a veřejného stravování s 25-tiletou tradicí, působící převážně v Ústeckém kraji, ale i po celé ČR a do zahraničí, především do Německa. Jsme dodavateli gastro zařízení do velkokuchyní, jako jsou například školní jídelny, nemocnice, fastfoody, hotely, restaurace, domovy důchodců, cukrářství, výrobny lahůdek, řeznictví, centrální vývařovny a prodejny potravin. 

Dále také vybavujeme bary, kavárny, penziony, vinotéky či specializované výrobny, jako jsou například výroba knedlíků, výroba masných produktů, výroba uzenin či výroba potravin z brambor. 


Co pro Vás rádi uděláme?

Jsme schopni zajistit vybavení kuchyně počínaje návrhem či nákresem, vytvoříme projekt celé kuchyně, dodáme jednotlivé spotřebiče, náhradní díly, ale také umíme zrealizovat kompletní dodávku kuchyně včetně vzduchotechniky, elektroinstalace a rozvodu plynu, vody a odpadů. Zajistíme Vám výchozí revize elektro či revize plynu. 

Nabízíme také doplňky, jako je kuchyňské nádobí a náčiní pro profesionální kuchaře, barmany, řezníky i cukráře.

V případě námi dodané technologie rádi zaučíme obsluhu a předvedeme, jak zařízení správně používat. U konvektomatů pro Vás zajistíme zdarma kuchaře, který obsluhu řádně zaškolí. Ke spotřebičům, které vyžadují pro svůj provoz chemické prostředky, dodáme na vyžádání bezpečnostní listy, které jsou však také ke stažení zde .

Potřebnou chemii rozvážíme po Ústeckém kraji 2x do měsíce zdarma, dle podmínek uvedených v plánu rozvozu, který je ke stažení zde . Máme své obchodní zástupce, e-shop na našich webových stránkách a kamenný obchod v Ústí nad Labem, který funguje od r. 1991. U stálých zákazníků je možný prodej i na leasing, popřípadě na úvěr.


Co upřednostňujeme?

Za 25 let působení v oboru gastronomie již víme (a platí to zcela jistě ve všech oborech), že nejlevnější není vždy nejlevnější. Snažíme se prodávat gastrotechnologii především české výroby a to nejen z důvodu kvality a přijatelných cen, ale také z důvodu dostupnosti náhradních dílů a jejich cen. 

Do provozů dodáváme také profesionální gastrozařízení z mimoevropských zemí, ovšem pouze to, o kterém s jistotou víme, že je kvalitní, že náhradní díly a záruční servis s pozáručním servisem budeme schopni zajistit. 

V současné době prodáváme také gastrozařízení použité či repasované. Toto použité zboží můžete shlédnout v sekci BAZAR na našich webových stránkách.


Jak vypadá naše práce?

Prohlédněte si rekonstrukci kuchyně v podání Elkusu!
Závěr

Je-li Vaším snem zřídit si provoz, kde se Vaří, peče či smaží, zajděte k nám a my Vaše sny proměníme ve skutečnost. 


Váš tým společnosti ELKUS s.r.o.